Новобогданівська громада
Запорізька область, Мелітопольський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

ОГОЛОШЕННЯ

 

Оголошення

Всеукраїнська благодійна організація «Асоціація благодійників України» проводить щорічний Національний конкурс «Благодійна Україна 2020»  (далі Конкурс).

Інформація щодо конкурсу:

На початку листопада року Всеукраїнською благодійною організацією «Асоціація благодійників України» оголошено старт нового етапу Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2020».

Мета конкурсу:

підтримка волонтерського руху України, визнання українського волонтерства  як унікального явища сьогодення; сприяння розвитку благодійництва, як національної традиції, узагальнення з поширення інформації про кращі практики у сфері благодійництва.

Завдання конкурсу:

популяризація благодійництва, меценатства та волонтерства, їхніх організацій та ефективних практик;

відзначення кращих благодійників, меценатів та волонтерів їхніх організацій та ефективних практик, інших колективів та організацій, які реалізували значні благодійні проекти та акції в Україні протягом звітного року;

інформування суспільства про кращі практики благодійної діяльності;

популяризація та заохочення широкого кола громадян до благодійності.

Переможців на загальнодержавному рівні визначатимуть в 16-тьох основних, 3-ох індивідуальних та 4-ох спеціальних номінаціях.

Кінцевий термін подачі заявок для участі у Національному конкурсі «Благодійна Україна – 2020» 19 березня 2021 року. Церемонія нагородження традиційно відбудеться навесні 2021 року.

Додаткову інформацію про Конкурс (умови, критерії, порядок оцінювання) можна отримати на офіційному веб-сайті Національного конкурсу «Благодійна Україна» (www.blagoukraine.org,  https://vboabu.org.ua/, https://bit.ly/382H0tD, Facebook: BlagodijnaUkraina).        

 

 

 О Г О Л О Ш Е Н Н Я 

Шановні жителі Новобогданівської громади, у  зв’язку з наближенням осінньо-зимового періоду 2020/21 року, для розв’язання проблеми збільшення заборгованості населення з оплати комунальних послуг. Велике прохання до жителів громади   у оформлені субсидії та своєчасної оплати в повному обсязі  житлово-комунальних послуг.

 Головним механізмом забезпечення соціального захисту населення при оплаті житлово-комунальних послуг є програма житлових субсидій. Завдяки програмі житлових субсидій малозабезпечені громадяни оплачують не повну вартість житлово-комунальних послуг, а лише частину платежу, яка залежить від розміру середньомісячного сукупного доходу домогосподарства в розрахунку на одну особу.

 

Реквізити рахунків 

для обліку доходів державного бюджету на 2020 рік

https://rada.info/upload/users_files/04352256/9303ccff81827eb9a3f71e32da7b86ff.xls

 

Реквізити рахунків 

для обліку доходів місцевого бюджету на 2020 рік

https://rada.info/upload/users_files/04352256/ed37ee94fc408f8bd5f89e1a26003f37.xls

 

 

Оголошення про проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку на   території  Новобогданівської сільської ради

Керуючись ст.42,30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.5 ст.13 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 13.06.2016 № 150 «Про затвердження порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку», на виконання рішення виконавчого комітету Новобогданівської сільської ради від 15.11.2021 № 83 «Про проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку на території Новобогданівської сільської ради територіальної громади» з метою забезпечення управління об'єктами житлово-комунального господарства, здійснення їх належного утримання та ефективної експлуатації, виконавчий комітет Новобогданівської сільської ради Мелітопольського району Запорізької області оголошує конкурс з призначення управителя багатоквартирних будинків, в якоих не створено об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, співвласники якого не прийняли рішення про форму управління багатоквартирним будинком.

 

1. Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу: Організатор конкурсу – виконавчий комітет Новобогданівської сільської ради Мелітопольського району Запорізької області (далі – виконавчий комітет). 72330, Запорізька  область, Мелітопольський район, село Новобогданівка, вул. Центральна, 45

 

2. Прізвище, посада та номери телефонів осіб, уповноважених здійснювати зв’язок з учасниками конкурсу:

Літяга Іван Миколайович, заступник голови Новобогданівської сільської ради з виконавчої роботи: 0684065589.

Гречана Валентина Олександрівна, секретар Новобогданівської сільської ради, 0619 446208

 

3. Критерії оцінки конкурсних пропозицій:

Оцінювання конкурсних пропозицій здійснюється за бальною системою, з урахуванням такого розподілу балів за критеріями оцінювання:

- ціна послуги - до 35 балів;

- рівень забезпеченості учасника конкурсу матеріально-технічною базою - до 15 балів;

- наявність персоналу, що відповідає кваліфікаційним вимогам до професій працівників та має необхідні знання і досвід (з урахуванням договорів щодо залучення співвиконавців),- до 15 балів;

- фінансова спроможність учасника конкурсу - до 15 балів;

- наявність досвіду роботи з надання послуг у сфері житлово-комунального господарства - до 20 балів.

 

За подані інші, крім передбачених конкурсною документацією, документи, що підтверджують досвід роботи з надання послуг у сфері житлово-комунального господарства, рівень кваліфікації, знання та досвід персоналу (нагороди, дипломи, свідоцтва, сертифікати, рекомендації тощо), можуть додатково нараховуватися до 5 балів.

Об’єктом конкурсу визначено групу будинків (додаток 3 до Конкурсної документації затвердженої рішенням виконавчого комітету Новобогданівської сільської ради Мелітопольського району № 83 від 15.11.2021 р.)

 

4. Вимоги до конкурсних пропозицій та перелік документів, оригінали або копії яких подаються учасниками конкурсу для їх оцінювання.

 

4.1. Для участі у конкурсі учасники конкурсу подають виконавчому комітету сільської ради заяву, у якій зазначають:

- фізичні особи - підприємці - прізвище, ім’я, по батькові, реєстраційний номер облікової картки платника податків, серію та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку в паспорті про право здійснювати платежі за серією та номером паспорта);

- юридичні особи - повне найменування, код за ЄДРПОУ.

 

До заяви додаються документи, які підтверджують наявність у штаті щонайменше одного найманого працівника, який пройшов професійну атестацію на відповідність кваліфікаційним вимогам професії «менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)» (для управителя - юридичної особи), або документи, що підтверджують проходження професійної атестації або наявність у штаті за трудовим договором щонайменше одного найманого працівника, який пройшов професійну атестацію на відповідність кваліфікаційним вимогам професії «менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)» (для управителя - фізичної особи - підприємця).

 

4.2. Способи і місце отримання конкурсної документації: конкурсну документацію можна отримати в Новобогданівській сільській раді за адресою: с. Новобогданівка вулиця Центральна, 45, Мелітопольського району Запорізької області, секретарь сільської ради Гречана В.О. 0619 446208

 

4.3. Конкурсна пропозиція.

Конкурсна пропозиція подається учасником конкурсу у відповідності з конкурсною документацією секретарю конкурсної комісії особисто або надсилається поштою у запечатаному конверті, на якому зазначаються повне найменування і місцезнаходження організатора конкурсу та найменування (прізвище, ім’я, по батькові) учасника конкурсу, його місцезнаходження, контактні номери телефонів учасника конкурсу.

Конкурсна пропозиція пронумеровується, прошивається, підписується уповноваженою особою учасника конкурсу та скріплюється печаткою (за наявності) із зазначенням кількості сторінок.

Учасники конкурсу мають право, крім передбачених конкурсною документацією, подавати у складі конкурсної пропозиції також інші документи, що підтверджують досвід роботи з надання послуг у сфері житлово-комунального господарства, рівень кваліфікації, знання та досвід персоналу (нагороди, дипломи, свідоцтва, сертифікати, рекомендації тощо).

Конкурсні пропозиції, отримані після закінчення строку їх подання, не розкриваються і повертаються учасникам конкурсу, які їх подали.

Учасник конкурсу має право відкликати власну конкурсну пропозицію або внести до неї зміни (доповнення) до закінчення строку подання конкурсних пропозицій.

Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій – до 15:00 год., 17.12. 2021.

 

5.  Дата огляду об’єктів конкурсу та доступу до них.

Доступ до об'єкту конкурсу та огляд будинків буде проводитись 07.12.2021 з 10.00 до 16.00 години згідно з графіком:

Номер і назва б’єкта конкурсу

Дата огляду об’єкта конкурсу, місце та час його початку

1. Об’єкт конкурсу № 1

07.12.2021

2. Об’єкт конкурсу № 2

07.12.2021

3. Об’єкт конкурсу № 3

07.12.2021

4. Об’єкт конкурсу № 4

07.12.2021

5. Об’єкт конкурсу № 5

07.12.2021

6. Об’єкт конкурсу № 6

07.12.2021

 

Учасники конкурсу, що бажають взяти участь у огляді об’єкту конкурсу, письмово повідомляють про це осіб, уповноважених здійснювати зв'язок з учасниками конкурсу, не пізніше, ніж за день до огляду.

 

6. Наявність та загальний обсяг заборгованості співвласників за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у розрізі за кожним об’єктом конкурсу:

Номер і назва б’єкта конкурсу

Сума заборгованості

станом на 01.10.2021, грн.

1. Об’єкт конкурсу № 1

26577,78

2. Об’єкт конкурсу № 2

36027,53

3. Об’єкт конкурсу № 3

17873,23

4. Об’єкт конкурсу № 4

7645,65

5. Об’єкт конкурсу № 5

6536,61

6. Об’єкт конкурсу № 6

521,87

 

7. Місце, дата та час розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями.

Місце – виконавчий комітет Новобогданівської сільської ради Мелітопольського району Запорізької області (далі – виконавчий комітет). 72330, Запорізька  область, Мелітопольський район, село Новобогданівка, вул. Центральна, 45

 

 

 

 

02 Червня, 2021 р., 14:31
Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста-бухгалтера місцевого фінансового відділу Новобогданівської сільської ради

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь