Новобогданівська громада
Запорізька область, Мелітопольський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Послуги ЦНАП

1. Надання субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

2. Призначення державної допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами жінкам, які не застраховані в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.

3. Призначення державної допомоги при народженні дитини .

4. Призначення одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» .

5. Призначення державної допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування.

6. Призначення державної допомоги на дітей одиноким матерям.

7. Призначення державної допомоги при усиновленні дитини.

8. Призначення державної допомоги одному з батьків, усиновлювачам, опікунам, піклувальникам, одному з прийомних батьків, батькам-вихователям, які доглядають за хворою дитиною, якій не встановленно інвалідність.

9. Призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

10. Призначення державної допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях.

11. Призначення тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх чи перебування невідоме.

12. Призначення державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю.

13. Призначення надбавки на догляд за особами з інвалідністю з дитинства та дітьми з інвалідністю.

14. Призначення державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю.

15. Призначення державної соціальної допомоги на догляд.

 

16. Призначення компенсації за догляд фізичній особі, яка надає соціальні послуги з догляду без  здійснення підприємницької діяльності на непрофесійній основі.

17. Призначення грошової допомоги особі, яка проживає разом з особою з інвалідністю І або ІІ групи внаслідок психічного розладу, яка за висновком лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоровя потребує постійного стороннього догляду, на догляд за нею.

18. Призначення тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату.

19. Призначення щомісячної адресної грошової допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг.

20. Призначення одноразової винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня».

21. Призначення одноразової грошової/матеріальної допомоги особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю.

22. Призначення одноразової компенсації сім’ям, які втратили годувальника із числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, смерть яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою.

23. Призначення одноразової компенсації дружинам (чоловікам), якщо та (той) не одружилися вдруге, померлих громадян, смерть яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою, участю у ліквідації наслідків інших ядерних аварій, у ядерних випробуваннях, військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї, у складанні ядерних зарядів та здійсненні на них регламентних робіт.

24. Призначення одноразової компенсації батькам померлого учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, смерть якого пов’язана з Чорнобильською катастрофою.

25. Призначення компенсацій та допомоги учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, громадянам, які брали участь у ліквідації інших ядерних аварій та випробувань, у військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї, у складанні ядерних зарядів та здійсненні на них регламентних робіт, віднесеним до категорії 1, або 2, або 3, потерпілим від Чорнобильської катастрофи, віднесеним до категорії 1, або 2, або 3, потерпілим від радіаційного опромінення, віднесеним до категорії 1 або 2.

26. Призначення компенсацій та допомоги дітям, які потерпіли від Чорнобильської катастрофи, дітям з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою, та їхнім батькам.

27. Призначення одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті) або інвалідності волонтера внаслідок поранення (контузії, травми або каліцтва), отриманого під час надання волонтерської допомоги в районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій та збройних конфліктів.

28. Установлення статусу, видача посвідчення особам з інвалідністю та особам з інвалідністю з дитинства.

29. Установлення статусу, видача посвідчень ветеранам праці.

 

30. Установлення статусу, видача посвідчень батькам багатодітної сім’ї та дитині з багатодітної сім’ї.

 

31. Призначення пільги на оплату житла, комунальних послуг.

 

32. Призначення пільги на придбання палива, у тому числі рідкого, скрапленого балонного газу для побутових потреб.

 

33. Установлення статусу, видача посвідчень особам з інвалідністю внаслідок війни.

 

34. Установлення статусу, видача посвідчень учасникам війни.

 

35. Установлення статусу, видача посвідчень членам сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни.

 

36. Установлення статусу, видача посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (відповідно до визначених категорій).

 

37. Взяття на облік для забезпечення санаторно-курортним лікуванням (путівками) громадян, які постраждали внаслідок  Чорнобильської катастрофи.

 

38. Призначення грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

 

39. Призначення грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки особам з інвалідністю внаслідок війни та прирівняним до них особам.

 

40. Призначення грошової компенсації особам з інвалідністю замість санаторно-курортної путівки.

 

41. Призначення грошової компенсації вартості самостійного санаторно-курортного лікування осіб з інвалідністю.

 

42. Призначення грошової компенсації вартості проїзду до санаторно-курортного закладу (відділення спинального профилю) і назад особам, які супроводжують осіб з інвалідністю I та II групи з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку.

 

43. Призначення грошової компенсації вартості проїзду до санаторно-курортного закладу і назад особам з інвалідністю внаслідок війни та прирівняним до них особам.

 

44. Призначення грошової компенсації особам з інвалідністю на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування.

 

45. Взяття на облік для забезпечення санаторно-курортним лікуванням (путівками) ветеранів війни та осіб, на яких поширюється дія Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань».

 

46. Взяття на облік для забезпечення санаторно-курортним лікуванням (путівками) осіб з інвалідністю.

 

47. Видача направлення до реабілітаційних установ особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, дітям віком до трьох років, які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності.

 

48Видача направлення на проходження обласної, центральної міської у мм. Києві та Севастополі медико-соціальної експертної комісії для взяття на облік для забезпечення осіб з інвалідністю та законних представників дітей з інвалідністю автомобілем.

49. Відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня».

50. Призначення допомоги на утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя, оплати послуг із здійснення патронату над дитиною.

 

51. Призначення державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом «гроші ходять за дитиною».

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь