Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста-бухгалтера місцевого фінансового відділу Новобогданівської сільської ради

Дата: 02.06.2021 14:31
Кількість переглядів: 433

Кваліфікаційні вимоги до головного спеціаліста-бухгалтера фінансового відділу:

-     громадянство України,

- повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста,

-   стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 3 років чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 5 років,

-     вільне володіння державною мовою,

- вільне володіння персональним комп’ютером та офісними програмами.

Бажаючі взяти участь у конкурсі, надають до конкурсної комісії такі документи:

• копія паспорта громадянина України;
  • письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів до зайняття посади в місцевому самоврядуванні, до якої додається автобіографія в довільній формі;
  • заповнену особову картку (форми П-2 ДС) з відповідними додатками);
  • дві фотокартки розміром 4×6 см.;
  • копії документів про освіту;
  • копію військового квитка;
  • декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, подану на офіційному сайті НАЗК.

Термін та адреса прийняття документів - протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення (дата публікації 02.06.2021 р.) про проведення конкурсу (на офіційному веб сайті Новобогданівської сільської ради), в робочі дні за адресою: Новобогданівська сільська рада, вул. Центральна, 45, село Новобогданівка Мелітопольського району Запорізької області, тел.: (0619) 44-65-53.

Учасники конкурсу обов’язково складають іспит на перевірку та оцінку знань Конституції України, законів України  «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про місцеве самоврядування в Україні»,  «Про запобігання корупції», а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних обов’язків.